LOJE ARGETUESE

Shitet nga: endri 08 Jan 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR   700 EUR

Komuna: Lushnjë
shiten per arsye mbyllje aktiviteti .
krahut te majte i ngecin xhetonat
te dy motorret mund te luhen ne te njejten kohe online (te garojne njeri me tjetrin njekohesisht)

qyteti lushnje
mund tju ndihmojme dhe per transport
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim