LOJE ARGETUESE hockey bilardo me ajer

Shitet nga: endri 08 Jan 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR   700 EUR

Komuna: Lushnjë
shitet per arsye mbyllje aktiviteti .
shume gjendje te mire shoqerohet dhe me dorezat dhe pafken me te cilen luhet loja
mund tju ndihmojme dhe per transportin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim