Fabrik Perpunimi Vajit Te Ullirit

Shitet nga: Fabrik vaji ulliri 01 Shk 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Fabrika per perpunimin te ullirit Eshte ne nje gjendje shum te mir pune
Fabrika eshte e pajisur me te gjitha aksesoret pershtatse
Dhe me nje kapacitet perpunues prej 12KV ne ore
Fabrika shitet per arsye emigrimi
Cmimi I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim