Biznes picerie

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: pizzeria la bonta 18 Sht 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
shitet biznes picerie...per arsye emigrimi.......piceria eshte ne gjendje pune dhe ka nje klientel mjaft te mire....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim