berber shop

Shitet nga: kesjan 31 Jan 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Lushnjë
dyqani i sapo rregulluar biznesi shitet per arsye emigrimi me pun te ngritur ndodhet te stacjoni trenit perball shkolles mekanike dhe gjimnazit jani nushi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim