10 komplete Play station 3 televizor dhe kolltuqe

Shitet nga: Danjel 06 Tet 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Shes 10 komplete play station 3 se bashku me televizorat 42 polsh dhe nje cift kolltuqesh per cdo kompjuter.gjithashtu dhe nje aspirator te madh per sallon.cmimi i arsyeshem.per me shume info me kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim