Shitet ambjent bisnesi Bar restorant Hotel

Shitet nga: Grand Sot 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Hapësirat : Të tjera
Shitet ambient bisnesi Hotel prane autostrades Fier Lushnje te Pushimi shoferit, Hoteli ne gjendje pune me klientel te rregullt, me akomoditet bashkohor, dokumenta te rregullta, dhe i hipotekuar, per me shume informacione na kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim