Wv golf 5 shitet

Shitet nga: Erald 06 Korr 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 380 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Makina esht ne super gjendje xhenerike dhe motorrike . Xhama te zinj mbapa . Disqe 17 me goma dunlop sport . E gatshme per cfardolloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim