VW Golf VI 2010, 4 motion

Shitet nga: Golf 19 Korr 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 35 970 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet Golf VI viti 2010,
2.0 nafte bluemotion, 4 motion, 140 kuaj fuqi,
Kambio manuale 6+1.
Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana mekanike dhe vizuale.
Sedile kamosh me ngrohje
Sensor parkimi
Xhama te zi
Komanda ne timon
Navi
Goma te reja
Me dogane te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim