VW GOLF 6 GTI

Shitet nga: Aldo Dje 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet Golf 6 2.0 GTI fabrike.Ne gjendje shum t mir motorrike dhe xhenerike.Te gjitha sherbimet e bera.me 82000 km orgjinale.Makina eshte full option.kambio automat,komando n timon F1,xhamat mbrapa jeshil orgjinal.Kamer parkimi.Sallon mershin i zi,tavani i zi baxha.Disqe orgjinal GTi.Cmimi 9500euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim