VW Golf 4 1.9 -03

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: autocela 09 Pri 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Makina eshte ne gjendie shume te mire me dogan te paguar dhe me garanzi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim