Shitet makina .

Shitet nga: Artemis Tabaku 06 Gush 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR   4 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet makina tip Golf i 2006 , 1.9 nafte , 6 marshe e ardhur nga Italia me letra te rregullta te paguara per 1 vit . Gomat te 4-rta te rregullta dhe te gjitha sherbimet e makines te gjitha te bera . Cmimi i padiskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim