Shite vw golf 5

Shitet nga: Shitet golf 5 14 Sht 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Makina esht ne super gjendje si nga ana motorrike dhe nga ana xhenerike . Xhama te zinj origjinal disqe sport 17 goma dunlop sport . Sistem audio parrot . Etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim