Shes

Shitet nga: Adrian 31 Maj 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike1,6srgaz benxin shum ekonomik pranojm dhe ndrrim,cmimi2000 e pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim