Shes Golf 5

Shitet nga: Golf 5 Dje 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shes golf 5 me motor 1.9 naft. Viti 2005 me kambio manuale. E sapo ardhur nga Italia. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike, gjenerike dhe estetike. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim