Shes golf 5 1.9 naft

Shitet nga: Golf 5 Dje 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 380 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shes Golf 5 i fundit te 2008 me motor 1.9 naft. Makina eshte e sapoardhur nga Italia me liber sherbimesh. Eshte ne gjendje shume te mire gjenerike, motorike dhe estetike. E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. Cmimi pak i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim