golf4 cabrio benzin+gas

Shitet nga: nerto 11 Gush 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
shes golf4 cabrio1.6 me te gjitha sherbimet e bera duke filluar nga vaj filtra gomina shpatulle suporte kok paraleli kok zbare stabilizator gomina tirani gomina ure si dhe kit freksioni te ri rrip faze rrip dinamo cdo gje i esht ven e re makina ka 47mi kilometra e shes per arsye se disponoj makin tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim