Golf 6

Shitet nga: Golf 6 30 Qer 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 800 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet Golf 6 Tsi 1.4 Turbo benzin Viti 2010 Full opsion sendiljet mershin & Ngrohje Shum i paster brenda dhe jasht.. Shum ekonomik 6L brenda ne qytet 4.5 Ne linj xhamat e zi orgjinal Gomat 80% Te gjitha sherbimet e bera Gati per cdo lloj prove... (Mundesi nderrimi Me c-clas 2010 e siper ) cmimi 8,800€ i diskutushem ☎️0684651254
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim