Golf 5

Shitet nga: Kristi 06 Pri 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 21 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Xhama te mbrapa te zinj origjinal
1.9 motor i avancuar
Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe
Disqe 17 sport
shitet cmimi 4800€ i diskutueshem ose ndrrohet me ndonje makin gaz benzin te ketij viti por edhe vit tjeter Pranohet pasi bej shum km per pune dhe intereson e till

Kontaktne whats up..! FALEMINDERIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim