golf 5 luk 32

Shitet nga: golf 14 Qer 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 530 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 900 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
20 tdi baxha komanda ne timon navi luk 32 dritat kseno fener me lupa ne super gjendje dikumenta per 1 vit ska nevoj per sherbime super e shpejt dhe ekonomike 0697305301
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim