GOLF 5 GTI

Shitet nga: Toni Dje 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 21 130 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 700 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet Golf 5 2.0 look GT.Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike,e gatshme per cdo lloj prove.Me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra rrip faze.Amortizator sportiv.Perde ansore dhe mbrapa.Sensor shiu,sensor dritash.kasetofon me ekran t madh +bagazhier.Disqe 17,ne goma n gjendje shum t mir.Makina esht dhjetor 2004 me 216mij km.Esht shum e shpejt dhe ekonomike.Cmimi 5000euro shum pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim