Golf 5 benzin gaz 07

Shitet nga: Golf 06 Maj 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 560 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 350 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Golf 5 1.6 benzin gaz viti 2007 me dogan te paguar impjant muzike me sherbime te bera dhe mbi te gjitha shum ekonomike gati per targa cmimi 4350€ i diskutushem per me shum 0695442964
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim