Golf 5 1.9 TDI 4MOTION

Shitet nga: Mentor 17 Maj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Makina eshte jashte dhe vjene me cmimin qe ka eshte ne gjendje te mire pa dogan eshte cmimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim