Golf 4 1.6 16 valvula gaz benzin

Shitet nga: Sandri 17 Gush 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 9 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Makina esh ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike shitet per ardye se me duhet nje makin me e madhe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim