Golf 5 Plus 1.9 nafte .viti 2005

Shitet nga: Golf Sot 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 430 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 100 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf Plus
Shes Golf 5 Plus me motorr 1.9 nafte ,kambjo manuale ,viti 2005 .me dogane te paguar .dekumenta te rregullta . Eshte me Klima. ABS .Air Bag ,4 xhama elektrik ,pasqyra elektrike , disqe alumini . goma te reja . mbyllje me pult .
Gjithcka funksionale .

Makina eshte e paster dhe e mbajtur shume mire . Gati per cdo lloj prove 4100 euro i diskutueshem
Tel 0697347797
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim