Toyota Yaris 1.4 naft,Automat me Klima ,Start Stop

Shitet nga: Toyota Dje 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 21 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Yaris
Toyota yaris me motorr 1.4 nafte D4D . viti 2006 .kambjo automatike . me dogane te paguar .ngjyre gri erret .
Makina eshte me Start & Stop mbyllje me buton . Klima . ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyrat elektrike , disqe alumini te 4 gomat te reja .
Tapiceria eshte shume e paster dhe e mirembajtur

Te gjitha jane funksionale .

Ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike .

Mund ti beni cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanikun tuaj

4800 euro Cmimi eshte i diskutueshem Tel 0697347797
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim