Shes Toyota Yaris

Shitet nga: Toyota Yaris Sot 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 680 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Yaris
Shes toyota yaris. Vtit 2006 me motor 1.4 naft kambio automatike. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike , gjenerike dhe estetike. Eshte e gatshme per cdo lloj prove. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim