Shes Toyota Yaris 1.4 nafte .kambjo Automatike

Shitet nga: Toyota Yaris Sot 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 680 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Yaris
Toyota yaris me motorr 1.4 nafte D4D . viti 2006 .kambjo automatike . me dogane te paguar .ngjyre gri erret .
Makina ka mbyllje me pult . Klima . ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyrat elektrike , disqe alumini . 4 goma te reja .
Tapiceria eshte shume e paster dhe pa gervishtje . Gjithcka ne makine eshte funksionale .
Ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike . Mund ti beni cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanik
4600 euro Cmimi eshte i diskutueshem Tel 0697347797
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim