TOYOTA RAV 4 ,D4D,LEKURE XHAMA TE ZINJE ,VITI 2007

Shitet nga: rav 4 Sot 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 28 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 400 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: RAV 4
Toyota Rav 4 me motorr 2.2 nafte D4D .kambjo manuale me 6 marshe .dogane e paguar .ngjyre gri erret .
Makina ka 2 celsa origjinal dhe mbyllje me pult . Klima me 2 zona . ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike , xhama te zinje ,pilot automatik disqe alumini . gomat shume te mira .
Sallon lekure ngjyre e kuqe, i paster dhe pa gervishtje .
Gjithcka eshte funksionale .

Ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike
gati per cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanik .

Cmimi 6400 euro eshte i diskutueshem

Tel 0697347797
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim