Shes Toyota Rav 4 .D4D 2.2 nafte .Viti 2007

Shitet nga: Toyota Dje 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 28 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 300 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: RAV 4
Toyota Rav 4 me motorr 2.2 nafte D4D .kambjo manuale me 6 marshe . me dogane te paguar .ngjyra e zeze.
Makina ka 2 celsa origjinal dhe mbyllje me pult . Klima me 2 zona . ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike , disqe alumini . gomat shume te mira .
Tapiceria eshte shume e paster dhe pa gervishtje . sensor parkimi .
Gjithcka ne makine eshte funksionale .
Ne gjendje shume te mir motorrike .xhenerike dhe estetike .
Mund ti beni cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanik
6300 euro Cmimi eshte i diskutueshem Tel 0697347797
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim