u shiiiiiit okazion smart 600cc viti 2000

Shitet nga: smart 23 Sht 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
shitet smart 600cc viti 2000 ne gjendje shum te mire e sapo ardhur dhe targa me dokumentacion te paguara deri ne shkurt viti 2017 .per me teper kontaktoni ne tel 00355684013373
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim