SUPER SMART FORTWO

Shitet nga: Ymer 05 Nën 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 9 670 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 150 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Smart 600ccc super ne gjendje me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra te ndruar diskofrena para ferrota koka paraleli gomina ure kandele origjinale bosch makina ka tavan panoramik 4 goma te reja motorri eshte i ardhur nga zvicra dhe disponon 40 mije kilometra eshte shum i fuqishem per motorrin qe ka letrat deri vitin tjeter cmimi pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim