Smartt

Shitet nga: Ymer 20 Sht 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Smart 600 ccc kondicioner super ne gjendje ska nevoj per asnje lloj sherbimi makina ska asnje lloj difekti sic duket dhe ne foto letrat deri ne qershor te 2018
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim