Smart fortwo

Shitet nga: Ymer 04 Nën 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 9 670 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 150 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Smart 600 ccc ne gjendje shum te mire letra dari vitin tjeter te gjitha sherbimet xhenerike te sapobera ferrota diskofrena para koka paraleli kovergjence e bere 4 goma te reja tavan panoramik disqe alumin audio me bagazhier me 6 disqe makine eshte teper ekonomike ka shum start dhe eshte shume e fuqishme per motorrin qe ka e gatshme
Per cdo lloj prove cmimi pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim