Smart ForTwo

Shitet nga: YMER 04 Nën 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 9 670 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 150 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Smart 600 ccc super ne gjendje vaj filta te sapondruar kandele origjinale bosch 4 goma te reja xhamat te zinj mbrapa dhe trekendeshat e vegjel para tavan panoramik te gjitha xheneriket e bera diskofrena te reja ferrota koka paraleli makina eshte teper ekonimike me letra deri vitin tjeter xhamat elektrik hapje mbyllje me pult plus bagazhi audio me bagazhier me 6 disqe cmimi pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim