Smart Fortwo

Shitet nga: Smart 04 Tet 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Smart 600 kondicioner me te gjitha sherbimet e bera tavan panoramik disko frena te teja ferrota te reja vaj filtra te ndruar kandele origjinale bosch kovergjenc gomash dhe peshim disqesh xhama elektrik hapje dhe mbyllje me pult drita ksena 4 goma te reja tapiceria brenda shume e paster nga jasht nuk ka asnje lloj gerrvishje makina eshte super ekonomike me letra deri ne qershor te 2018
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim