Smart Fortwo

Shitet nga: Ymer 18 Sht 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Super ne gjendje smart 600ccc benzine te gjitha sherbimet e bera xhenerike dhe elektrike vaj filtra te ndruar kandele origjinale bosch 4 goma te reja kondicioner tavan panoramik hapje mbylle me pult po ashtu dhe bagazhi letrat deri ne qershor te 2018 makina eshte teper ekonomike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim