Smart ForTwo supergjendje

Shitet nga: Ermal 20 Shk 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 10 340 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Shitet Smart ForTwo viti 2001 me letra dhe dokumenta te rregullta deri ne prrill 2017.Servise dhe kontrolle te sapo bera.Makina eshte ne supergjendje me servise te bera ne kohe.pa asnje gervishtje dhe shum e paster nga brenda dhe jashte dhe 65 mij kilometra origjinale.Goma dhe disqe te reja.Cmimi pak i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim