Smart Fortwo Super

Shitet nga: Ymer 14 Sht 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Smart :600ccc super ne gjendje te gjitha sherbimet e bera vaj filta te bera kandele origjinale diskofrenat e reja ferrota brembo origjinale kondicioner super tavan panoramik 4 goma te reja tapiceri shum e paster nga jasht nuk ka asnje lloj gervishje te vogel disqe alumin dritat ksena xhama elektrik hapje mbyllje me pult po ashtu ghe bagazhi letrat deri ne qershor te 2018 eshte super ekonomike dhe praktike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim