Smart Fortwo Super Ne Gjendje

Shitet nga: Ymer 15 Sht 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Smart 600 cc kondicioner tavan panoramik 4 goma te reja vaj filtra te sapobera diskofrena ferrota tapiceri e re nga jasht nuk ka asnje lloj gerrvishje makina eshte super ekonomike dhe praktikte hapje qendrore me pult po ashtu dhe bagazhi xhama elektrik kandele origjinale bosch letrat deri ne qershor te 2018
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim