Smart for two 600cc

Shitet nga: Renato 16 Korr 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 10 340 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Shitet smart for two 600 cc.Makina eshte ne gjendje te perkryermotor benzine,vaj,filtra dhe cdo sherbim tjeter.Kamje automatike,goma te reja.Letra deri ne shkurt 2019 Tel0693180873
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim