Okazioon Super Smart Fortow

Shitet nga: Ymer 07 Nën 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Smart 600ccc super ne gjendje me te gjitha sherbimet xhenrike dhe elektriek te bera vaj filtra ta sapondruar kandele bosch origjinale koka paraleli te ndruara gomina ure, ferrota te ndruara diskofrena para makina eshte teper ekonomike tavan panoramik disqe alumini 4 goma te reja hapje qendrore me pult plus bagazhi xhamat eltrik drita led xhamat e zinj mbrapa dhe dy trekendeshat e vegjel para audio me bagazhier me 6 disqe tapiceri e zeze e paster makina eshte super ne gjendje motorri eshte akull i ri me 40 mij kilometra i ardhur nga zvicra cmimi i pa diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim