Okazion Super Smart Fortwo

Shitet nga: Ymer 10 Nën 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Smart 600ccc ne gjende te shkelqyer me te gjitha sherbimet e bera me vaj flitra me kandele origjinale 4 goma te reja ferrota diskofrena te gjitha te bera makina ka tavan panoramik audio me bagazhier me 6 disqe tapiceri e pasterr hapje qendrore me pult po ashtu dhe bagazhi kondicioner xhamat elektrik makina eshte me letra deri vitin tjeter dhe eshte teper teper ekonomike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim