Opel Corsa 1.3 Naftë super okazion

Shitet nga: Klaudio kola Sot 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shitet Opel Corsa 1.3 naftë, viti prodhimit 2010 dogana e paguar, makina eshtë në gjendje shume të mirë, si nga ana motorike ashtu dhe xhenerike.Per me teper na kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim