sup.mjet.

Shitet nga: klaudio kola Dje 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
makina.eshte,ne,gjendje,shume,te,mire.si,motorike,dhe,xhenerike.gomat,te,reja,mishelin.shitet,per,arsye,emigrimi.per,me,teper,kontaktoni,etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim