OPEL ASTRA FULL OPTION 2012

Shitet nga: Edi Sot 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 25 630 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 700 EUR   6 500 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
OPEL ASTRA 1.7 NAFTE. VITI 2012.
FULL OPTION - VERSION SPORT TOURIER
Makina e sapoardhur nga Italia me dogane te paguar. Një pronar i vetëm. SUPER, super gjëndje.
Fotot flasin vetë. Çdo shërbim i bërë. Ndërruar vaji i motorrit, filtrat komplet, rripi i fazës kit, ...etj.
Makina eshte full optional. Sensor parkimi para dhe mbrapa, sensor shiu, sensor dritash, telefon, pasqyra elektrike, sensor gomash, klima...e shumë tjera...E re akull... ❄
Gati për çdo lloj prove...
Cmimi 5700 euro. Mundesi nderrimi.
Tel 069 544 29 64 - 067 403 2992
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim