Nissan micra

Shitet nga: Mario 25 Gush 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 2 250 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Me impjant gazi digital imjanti esht ne rregull
Po ka djegur gonicjon testate
Makina esht pa letra
Ka dhe 1 motorr tj qe punon me 3 piston 1.1
Kurse ky qe ka lart esht 1.3
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim