Shitet E270 Mundesi nderrimi

Shitet nga: Mercedes 14 Gush 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 270
Shitet Mercedes benz e class motorr 270 ne gjendje te perkryer.Me servise te gjitha te bera vaj filtra te sapo nderruara .Makina eshte full option sendile me ngrohje si dhe me ftohje.Drita xenon larje feneresh.ESP sistem antirreshkites ABS sistem frenimi te fort.Sensor parkimi si para dhe mbrapa.Xhama elektrik.Grrila me korend e shume gjera te tjera te interesuarit te kontaktojne
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim