Mercedes

Shitet nga: Mercedes Sot 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 21 130 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 700 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
Shes mercedes ne gjendje shum te mire xhenerike motorrike dhe estetike,makine eshte e sapo ardhur nga italia me gjithe sherbimet e bera.cdo gje eshte funksionale ne makine dhe eshte gati per cfaredo lloj prove te mekaniku.cmimi 4700€ i diskutueshem. Nr tel 0694645772
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim