Mercedes Benz C Klas .SPORT EDITION .AUTOMATIK

Shitet nga: Benz Dje 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 25 180 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 600 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
Shes Mercedes Benc C clas me motor 220 nafte model Sport Edition Avantgarde .kambjo automatike . me dogane te paguar .
Makina ka 2 celsa dhe mbyllje me pult .
disqe alumini 17 origjinal dhe goma shume te mira .Tapiceria esht lekure e mirembajtur dhe e paster .
Pasqyra elektrike dhe me palosje .
Gjithcka ne makine eshte funksionale .
Ne gjendje shume te mir motorrike .xhenerike dhe estetike . Mund ti beni cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanik. 5600 euro
Cmimi eshte i diskutueshem Tel 0697347797
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim